Перше засідання Координаційного комітету
![](https://s.pb.org.ua/vilnogirsk.pb.org.ua/news/579/image/15015212931493_17884408_1584743734899210_5876166523754802787_n-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=7a9c5d4202eb2a1651926db8756a645d)
Відбулось перше засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ.
Сьогодні 31 липня 2017 року у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області відбулось перше засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ. Членами Комітету було орано зі свого складу голову, заступника голови та секретаря Комітету, а також були визначені пункти для голосування за проекти громадського бюджету.
Ознайомитись з протоколом засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ можна у розділі "Допомога" (нормативно-правова база)