Друге засідання Координаційного комітету
![](https://s.pb.org.ua/vilnogirsk.pb.org.ua/news/582/image/15089373327589_17554505_775428209299186_6793702744310057980_n-0a5ef254711f7ea65af18cae98b6cb94.jpg?s=623ed3fbaabbe17b5735ced5c1c646f4)
Відбулось друге засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ
Сьогодні 28 серпня 2017 року у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради Дніпропетровської області відбулось друге засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ. На засіданні членами координаційного комітету було обговорено про стан подання проекті та затверджено Алгоритм впровадження Координаційним комітетом громадського бюджету у нашому місті.
Ознайомитись з протоколом засідання Координаційного комітету з впровадження громадського бюджету у місті Вільногірськ та з Алгоритмом впровадження Координаційним комітетом громадського бюджету у нашому місті можна у розділі "Допомога" (нормативно-правова база)